Якісне та надійне «взуття» для автомобіля

Якісне та надійне «взуття» для автомобіля

Без сумніву, кожен досвідчений водій розуміє, що від якісно проведеного шиномонтажу великою мірою залежить безпечне пересування на дорозі. Після гальмівної та кермової системи, надійні шини умовно посідають третє місце у забезпеченні стійкості авто та можливості вчасно запобігти дорожньому зіткненню.

Саме тому так важливо вчасно проводити заміну шин, тобто шиномонтаж. Не варто чекати снігу і тоді на всіх парах мчатися до першої кращої станції обслуговуваннях в надії на оперативне втручання спеціалістів. Чи, скажімо, їздити на так званих всесезонних у цілях зекономити – у такому випадку рівень особистої небезпеки зростає. Не дуже вдалий компроміс. Загалом, дехто з фахівців притримується думки, що на зміну шин варто їхати уже при температурі нижче 7°С.

Так чи інакше, на сучасному етапі якісний шиномонтаж включає в себе ряд важливих та ефективних послуг, спрямованих на покращення стану Вашого транспортного засобу. Відтак, процес шиномонтажу можна розділити на такі етапи:

Мийка та очищення колес. За допопомогою ефективних щіток-роликів колеса очищають від бруду і сушать під тиском повітря.
Демонтаж і монтаж колеса. Зазвичай проводиться з допомогою технології «Runflat». Монтажу підлягають лише сухі та справні колеса.
Балансування, регулювання. Ймовірно, найвідповідальніший момент, оскільки без хорошого балансування колес створюватимуться відповідні вібрації. Це, в свою чергу, сприяє куди швидшому зношуванню «гуми».
До слова, автоцентр «Циклон» надає оперативні та якісні послуги шиномонтажу не лише для легкового транспорту, але й обслуговує великі автомобілі TiR.

  • 23/10/2020
  • 379
telegramПідпишись

Будь в курсі усіх новин, акцій та знижок