Мийка Фур

Мийка Фур

Мийка фур (tir) з сучасним обладнанням

Послугами мийки фур сьогодні користується чи не кожен власник цього грузового автотранспорту. Справа в тому, що якісно помити її самостійно доволі важко через значні габарити та вибагливість до засобів для миття. Підтримувати грузовий автомобіль у чистоті так само важливо, як і легковий. Від відсутності забруднень кузова напряму залежить не тільки гарний зовнішній вигляд, але й стан та тривалість зберігання лакофарбового покриття. Адже різноманітні кислоти, дорожній пил, а також соляні розчини й інші хімічні речовини, якими посипають дороги взимку, згубно впливають на стан кузова та пришвидшують його ржавіння.

Хочете добитись ідеальної чистоти своєї фури за максимально короткий час та за демократичними цінами? Завітайте до автоцентру «Циклон» на мийку фур, і Ви не пошкодуєте про свій вибір! Попри те, що відмити значну відкриту площу кузова фури нелегко, ми впораємось з будь-яким ступенем та видом забруднення. Витрачаючи мінімум часу та максимум зусиль, наш професійний персонал, озброєний надсучасною якісною технікою та досвідом вміло поєднає автоматичну мийку з ручною, щоб добитись результату, який перевищить всі Ваші очікування.

Наші спеціалісти порадять, який тип мийки фур найкраще підходить саме для Вашого грузового автотранспорту, врахувавши всі його характеристики та особливості. Персонал автоцентру «Циклон» надасть вам можливість вибрати не лише тип мийки, але й хімічні та миючі засоби. А повірте, арсенал автохімії у нас величезний, тому підшукати потрібний саме Вам засіб буде неважко. Наші миючі установки якісні та йдуть в ногу з часом, адже в їх комплектацію входять надсучасні щітки зі спеціалізованою щетиною та ворсом. Такі професійні щітки дають змогу без проблем очистити не лише зовнішнє покриття грузовика, але й його колеса та днище.

А головне, техніка в автосервісі «Циклон» цілком безпечна для Вашої фури, тому можете не хвилюватись, що мийка зіпсує або пошкодить верхній шар фарби на Вашій кабіні чи кузові. Не гайте часу й подаруйте своїй фурі чистоту та привабливий вигляд, відвідавши мийку фур в нашому автоцентрі.

telegramПідпишись

Будь в курсі усіх новин, акцій та знижок