Підготовка автомобіля до зими

Підготовка автомобіля до зими

З настанням зими кожен автомобіль повинен пройти важкі погодні випробування: сирість, мороз, сніг, покриті льодом слизькі дороги та агресивні дорожні реагенти. Саме тому підготовка авто до зими не обмежується лише сезонною зміною шин. Найкращий варіант для кожного водія перед настанням холодів – звернутись до послуг автосервісу, спеціалісти якого без проблем проведуть діагностику та всі потрібні роботи, щоб їзда на вашому авто була безпечна та легка навіть в цю холодну пору.

Перш за все, зимою кожен водій має бути на 100% впевнений в ефективності роботи гальмівної системи, адже від неї залежить ваше життя та безпека руху. Саме тому варто перевірити справність гальмівних колодок та гальмівну рідину, які при необхідності слід поміняти. Особливу увагу приділяють також свічкам і ременеві генератора. Ремінь не повинен бути потертим та містити тріщини, якщо це так – його міняють.

Взимку зазвичай зменшується ємність акумулятора, що суттєво ускладнює запуск двигуна. Саме тому спеціалісти автосервісу перевіряють щільність електролітів в акумуляторі, і при потребі заряджають чи змінюють батарею. Всі рідини та масла у автомобілі також потребують ретельного огляду та оцінки.

В підготовці автомобіля до зими важливо провести діагностику системи запуску двигуна: акумулятора, стартера, роботу свічок розжарювання. А щоб авто адекватно поводилось на зимовій дорозі, і зношення резини проходило природнім шляхом, потрібно зробити також розвал-сходження коліс, який спеціалісти автосервісу виконають професійно та швидко.

Осінню та взимку всі водії активно користуються автомобільною пічкою, саме тому потрібно прочистити або замінити салонний фільтр. Адже від його функціонування залежить температурний режим вашого авто. Кузов автомобіля в зимовий період піддається негативній дії снігів, дощу та морозу, а також хімічних речовин, якими в цей час посипають дорогу. Щоб захистити його від шкідливих впливів – проведіть антикорозійну обробку.

І головне, пам’ятайте, що експлуатація неготового до зими авто може спровокувати ДТП і є небезпечною для вашого життя. Подбайте про свій автомобіль вчасно, довіртесь спеціалістам і вони проведуть професійну діагностику, щоб взимку ви почувались безпечно та комфортно навіть на зледенілих та засніжених дорогах.

  • 23/10/2020
  • 433
telegramПідпишись

Будь в курсі усіх новин, акцій та знижок